در مورد 2 پرونده

با سلام
در تاریخ 10/8/1390 الی 20/8/1390 مشرف شدم به کربلا.قبل از مسافرت یک قلاده سگ اصیل نگهبان به دختری که 1 سال و نیم هم دانشگاهی بنده بود به رسم امانت سپردم.بعد از مراجعت سگ را درخواست کردم هر دفعه جوابی نگرفتم تا شکایت کردم.در دادسرا اعتراف کردن که سگ را به دوستشان دادن در جلسه دادگاه حضور نداشتن و رای غیابی به 1 میلیون تومان بدل از 6 ماه حبس تعذیری به ایشان خورد چند روزه پیش نامه جدیدی از دادگاه دریافت کردم مبنی بر اینکه با عنایت به مدارک از جمله گواهی پزشکی حاکی از عدم تعدی و تفریط در تلف شدن حیوان واخواهی واصله را وارد و رفع بزه شده است.در صورتی که ایشان اعتراف کردند که سگ نزد دوستشان است و دسترسی به آن ندارند.از طرفی به گفته قاضی پرونده برای حل مسعله به صورت توافقی در زمانی که حکم دادگاه بر مبنای جزای نقدی بود به درب منزل ایشان رفتم که نتیجه بحث و دعوایه لفضی گردید.تا اینکه چند روزه پیش ایشان از بنده به جرمه مزاحمت تلفنی و محل کار شکایت کرده اند و الان منتظر تاریخ دادگاه می باشم.راهنمایی بفرمایید در مورده هر دو مسعله از چه طریقی میتوانم در این 2 پرونده موفق بشوم.ضمنا در صورت امکان ذکر کنید آیا میتوانم وکیل داشته باشم؟ و اینکه حدوده مبلغه وکالت چقدر است؟ و در صورت محکوم شدنم جزای آن چیست؟
سپاس گذارم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,129 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۷/۲۲ ۰۷:۲۹:۲۵