رضایت

با سلام من از اینکه این قدر به شما زحمت می دهم واقعا از شما عذر می خواهم در این کشور افرادی مثل شما که به این راحتی و هیچ چشم داشتی این کار ها را می کنید واقعا نعمت است
دکتر گرامی با توجه به اینکه من به یک چک شکایت کیفری کردام و پرونده طبق روال کار پیش رفت در اثنا رسیدگی متهم پرونده یک شکایت دیگر علیه بنده تنظیم کرد که من چک را جعل نمودام .و ادعا کرد که هیچ معامله ای اتفاق نیافتده است البته این شکایت وی نیز از همان شعبه دادیاری که پرونده من انجااست پیگری می شود در حقیقت قاضی هردو پرونده یک نفر است حال شواهد طوری است که من نمی توانم حقیقت خودم را ثابت کنم و می ترسم از اینکه چک را این بابا خودش از قبل توسط یک نفر دیگر جعل کرده و به من داده و من به عنوان استفاده از سند مجعول متهم شوم.لذا من جهت برون رفت از این مسئله ایا می توانم از شکایت خودم صرف نظر نمایم . اگر من رضایت نامه بنویسم .ایا قاضی قبول این رضایت نامه را از متهم پرونده هم می خواهد .ایا بعداز رضایت من با توجه به اینکه اصل چک نزد بنده است و من می توانم ادعا کنم که یک نفر از دوستان مشترک ما امد و بدهی وی را تسویه کرد و ما چک را امحا نمودایم ایا باز او می تواند دنبال شکایت خود را که همان جعل بود بگیرد .در صورت نبودن اصل چک وی چگونه می تواند ثابت کند که جعلی صورت گرفته چون جعل به قصد ضرربه طرف مقابل است و در این وقت که ضرری متوجه نیست ایا شکایت وی قابل پیگری است
بی نهایت متشکرم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,083 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۷/۱۹ ۱۲:۴۷:۳۰