كارباشركت

باسلام منم نمي دانم از كجاشروع كنم اينكه كارصادقانه دراين زمانه باعث بدبختي ادم ميشه اصلاشك ندارم ولي درذات هرفردهمان هست كه هست من تويك شركت حمل ونقل كارمي كردم وكالت داشم به عنوان مسئول شركت كليه چكهاي سپرده به كشتيرانيهاراازحساب خودم مي گذاشتم كه الان دارند برگشت مي خورندجداازاين اين شركت چهارشريك داشت كه باهم دشمن بودنديكي كه به عنوان مديرعامل بوديه طرف بقيه يه طرف من هم طرف سه نفربودم چون باهم دوست بوديم بين اينهااختلاف افتادشركت بهم خورداون موقع به من پرينت حسابمومديرعامل ندادبعدافهميدم توداراييهاي شركت 34ميليون بدهي من رونوشته كه وقتي براي حساب رفتم گفت حسابهاروبستم ديگه كاري انجام نمي دهم الان بارهامنبراي حساب رفتم اگه حساب كنند من طلبكارمي شوم ولي نه حساب مي كنند نه جوابي مي دهندمن31سال بيشترندارم كه تواين بدبختي افتادم چكهام اونجا برگشت مي خوره اين 34ميليون يه طرف الان يكي ازشركاء كه افغاني هست شركت روبرداشته خدافقط بايدنجاتم بده كثيف ترازاين ادم نديدم ادمي هست كه الان يك تومان بريزه به حسايب چنددقيقه بعدميگه ده تومان ريختم حالا فكرشو بكنيد ازاين هم من طلبكارم ولي اين هم نه مي ده البته حساب مي كنه ولي بعدچندروز ميزنه زيرش به نظرتون چيكاركنم

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: -
2 پاسخ
3,065 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۷/۰۶ ۰۴:۳۳:۱۰