درخواست کمک و راهنمایی

سلام.من کارمند رسمی شرکت توزیع برق استان گیلان(سهامی خاص) که زیرمجموعه شرکت توانیر میباشدهستم.در حدود 15 ماه پیش ازسوی مسئولین شرکت متهم به اختلاسی بالغ بر یک میلیارد تومان گردیدم و با توجه به اینکه به خود اطمینان کافی داشتم قاطعانه درمقابل آنان ایستادگی نمودم ،ضمن آنکه اساسا" امکان چنین اتفاقی آنهم در این حد با توجه به سیستم نظارتی محلی وستادی چیز بعیدی به نظرمیرسید.باتوجه به این موضوع و اصرارمسئولین شرکت جهت پذیرفتن ماجرا از سوی اینجانب ، به ناچار بنده طی نامه ای از ارگانهایی چون سازمان بازرسی کل کشور،اداره اطلاعات و... خواستار کمک ورسیدگی به موضوع را نمودم که این امر باعث ناراحتی مسئولین شرکت از بنده گردید که چرا مسائل داخلی شرکت را افشا نمودم و با قبول آن ،ماجرا را درون سازمانی پایان ندادم!!با این توضیحات و بررسی ارگانهای یاد شده مشخص گردید که اگر چنین چیزی نیز واقعیت داشت ،بنده نقشی در آن نداشتم.لازم به ذکراست کلیه این بررسیها درون شرکت انجام میگرفت و بعلت فقدان مدارک ،اینجانب به هیچ ارگان اطلاعاتی و امنیتی و قضایی ارجاع داده نشدم .با این وصف مسئولین شرکت روز به روز و بسیار ماهرانه بنده را از نظر روحی و مالی تحت فشار قرار میدادند تا اینکه با بروز یک درگیری در اتاق کارم به خواسته خود دست یافتند و به این بهانه مرا که به مدت 12 سال مسئول سایت کامپیوتر بودم در اختیار کارگزینی قرار دادند و حتی برای فشار بیشتر،ضمن قطع کامل مزایا،پاداش،وام،اضافه کارو...به دستور مدیرعامل به انبار(بدون دراختیارداشتن اتاق و میزکار) تبعید کردند.از تاریخ 90/07/18 تا کنون 91/07/01 مراجعه بنده به ارگانهای مختلف مثل استانداری ،نماینده ولی فقیه،سازمان یازرسی و... بینتیجه ماند و همگی تنها توصیه ای که به بنده مینمایند اینست که باید تحمل کنم تا مدیر عامل فعلی دوره اش تمام گردد و هیچ راه دیگری ندارم.حالیه میخواهم بدانم آیا واقعا" اینطور میباشد و هیچ مرجعی برای رسیدگی به این موضوع وجود ندارد؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,017 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۷/۰۱ ۰۲:۳۴:۴۶