نحوه شکایت از همسایه

با سلام
یکی از همسایه های ما مستجر است و کل مالکهای آپارتمان تصمیم گرفتند که حکم تخلیه این خانواده را بگیرند بخاطر اذیت های بیشمار - حالا این خانواده ما را مسئول این برخورد میداند - خانم اینها دیروز با یک مرد به در خانه ما آمد و با زنگ زدن پشت سر هم و مشت زدن به در (درب اصلی آپارتمان داخل راه پله) در ساعت 13:20 دقیقه - مرد خودش را برادر شوهر این خانم معرفی کرد و حالت غیر عادی هم داشت هی با قلدری و صدای بلند میگفت برای چی شکایت کردی - احضاریت کجاست - من هم بی ایشون گفتم به شما مربوط نیست اگر نری به 110 زنگ میزنم که ایشون نرفت و خانم هم شروع کرد به توهین به خانواده من - البته همسایه ها بیرون نیامدند که شاهد باشند ولی با 110 تماس گرفتم و صورت جلسه کردند و چون شخص را نمیشناختیم شماره ماشین او را ثبت کردند و موقع آمدن 110 ایشون اصلا غیب شدند.این خانم هم با پسرشان و یک فرد دیگر همش سلب آسایش میکنند و تجمع میکنند و جدیددن هم تحدید هم اضافه شده - مالک این خانه هم حاضر به بیرون کردن اینها نشده - بنده هم مشکل حاد قلبی و فشار خون دارم و سر همین مسائل و استرس شدید هی دارم به دکترم مراجعه میکنم ایشون هم میگه استرست زیاد شده - یک راهنمایی بفرمایید دقیقا چکار کنم با اینها ایشون هم همش میگویند دختر شهید هستم و هیچ کاری نمیتونی بکنی - شوهر ایشون هم مصرف مشروب زیاد داره و ما هم با هماهنگی بقیه مالکها قبل از اینکه ایشون اصلا وارد ساختمان شوند سگ داشتیم برای امنیت چون 3 مورد دزدی از آپارتمان شد و حالا میگوید اگر بخاط آتو بگیری سگت را آتو میکنم - ما با این مردم آزار چه کنیم ؟میشه از این شخص ناشناس که آمده درب منزل هم شکایت کرد؟در دادگاه مشکل قلبی خود را عنوان کنم چون معافیت پزشکی هم دارم 28 سال هم دارم و مجرد هستم قرار بر عمل نصب باطری بر روی قلب هم داشتم که کنسل شد.

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
5,341 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۵/۲۷ ۱۸:۱۹:۳۳